See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för tekniska konsulttjänster - brandskydd
Beskrivning: Upphandling av tekniska konsulter - brandskydd för löpande avrop i ramavtal.
Intern identifierare: SBN25.137
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000