695427-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Tryckeritjänster och profilprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster och profilprodukter
BeskrivningUniversitets- och högskolerådet genomför en upphandling avseende tryckeritjänster och profilprodukter. Uppdraget omfattar inte tryck av högskoleprovet vilket upphandlas separat.
Intern identifierare01345-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelObligatoriska krav
BeskrivningRamavtal
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelObligatoriska krav (1)
BeskrivningTryckeritjänster och profilprodukter