695524-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Processtöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProcesstöd
BeskrivningRamavtalet omfattar Processtöd. Uppdrag omfattar och syftar till att vara ett stöd åt beställarens projekägare och projektledare för att bibehålla riktningen i projekt och för att ge stöd vid lägesrapporteringar och nya projektansökningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelProcessledare
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92218:Lot:1