2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Kött och chark
Beskrivning: RFI inför kommande upphandling av kött och chark. Varbergs kommun, inbjuder härmed er att inkomma med information genom att svara på ett antal frågeställningarna gällande SRI-backar.
Intern identifierare: 25/148
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött