2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datadrivet beslutsstöd
Beskrivning: Uppdragets arbetsuppgifter inkluderar systemimplementering, -utveckling och -integration samt rapporterings- och beslutsstöd avseende de programvaror vilka används av Sting såsom Podio, HubSpot, Scrive, Zapier Editforms mfl och där programvaran Podio utgör navet i flertalet dataprocessflöden inom verksamheten.
Intern identifierare: 20.18-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000