695795-2024 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI, Interoperativ Neurofysisk Monitorering (ION)
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI, Interoperativ Neurofysisk Monitorering (ION)
BeskrivningKarolinska universitetssjukhuset önskar komma i kontakt med leverantörer som marknadsför och säljer rubricerade produkter. RFI:n avser Intraoperativ Neurofysiologisk Monitorering, till ME neurofysiologi på Karolinska Universitetssjukhuset.
Intern identifierare2024 24
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar