695829-2024 - Resultat
Sverige – Yrkesrehabilitering – Sysselsättningsplatser (reserverad upphandling)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSysselsättningsplatser (reserverad upphandling)
BeskrivningUpphandling av sysselsättningsplatser.
Intern identifierare24-1010-1022-1010-212
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312510 Yrkesrehabilitering
Ytterligare klassificering (cpv): 80590000 Handledning, 85312300 Vägledning och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSysselsättningsplatser