2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljusdesign Museum Gustavianum
Beskrivning: Upphandlingen omfattar fysisk produktion av utställningsmiljöer i form av ljussättning utifrån formgivningsskisser, koncept och ritningar.
Intern identifierare: UH 2023/41
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318100 Ljustekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ljusdesign Museum Gustavianum