695869-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstransport – Transport, omhändertagande källsorterat matavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport, omhändertagande källsorterat matavfall
Beskrivning: Upphandlingen avser Transport och slutligt omhändertagande av källsorterat matavfall för genom mottagning och behandling i biogasanläggning.
Intern identifierare: KS 2024/448
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hämtning och behandling av matavfall
Beskrivning: Hämtning och behandling av matavfall
Intern identifierare: Hämtning och behandling av matavfall