Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98371120 Kremeringstjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/02/2024
Slutdatum för varaktighet: 31/01/2026
Förlängning