695922-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rör och kopplingar av betong – Betongprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetongprodukter
BeskrivningUpphandlingen "betongprodukter" avser betongrör, betongbrunnar och övriga tillhörande produkter.
Intern identifierare24/37
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114220 Rör och kopplingar av betong
Ytterligare klassificering (cpv): 44114000 Betong, 44114200 Betongvaror, 45223500 Konstruktioner av armerad betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000