Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hårdvara för laddning av lätta fordon, lågeffektsladdning
Referensnummer: 22/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31158000 Laddningsanordningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar produkter för lågeffektsladdning av lätta fordon för löpande avrop under avtalstiden.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31158100 Batteriladdningsdon, 31681500 Uppladdare, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen