696025-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Värdetransporter och kontanthantering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVärdetransporter och kontanthantering
BeskrivningLisebergskoncernen genomför en ramavtalsupphandling avser värdetransporter och tillhörande tjänster med omfattning såsom: • Hämtning av värde och transport av värde till uppräkningscentral • Uppräkning av värde och insättning på konto • Leverans av värde (sedlar & mynt) • Tillhandahållande av deponeringsskåp
Intern identifierare24-0334
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000