2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - kvalificerade resurskonsulter inom internrevisionsområdet
Beskrivning: Luftfartsverkets (LFV) avser upphandla kvalificerade resurskonsulter inom internrevision. Uppdragen ska ske i samarbete med LFVs internrevision. De områden som omfattas är: - Internrevisionstjänster - IT-revisionstjänster
Intern identifierare: Ä-2023-019793
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000