2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kranbilstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser transporter av avfall med kranbil för lastväxlarflak, containrar, underjordsbehållare, bigbags m.m.
Intern identifierare: 23/0395
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000