2. Förfarande
Förfarande
Titel: Affärscoach - Hållbar klimatomställning
Beskrivning: Sting söker en strategisk utvecklings- och operativ genomförande partner för bidrag med affärskompetens till nya teknikbaserade start-up företag inom området Hållbar klimatomställning. För vidare information se dokument: 20.17-2023 KU_FFU_STING_Affärscoach - Hållbar klimatomställning
Intern identifierare: 20.17-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000