696275-2024 - Resultat
Sverige – Hjullastare – Hjullastare till Öjebyn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare till Öjebyn
BeskrivningFabriksny hjullastare till trafik och gatukontoret i Öjebyn. 14-18 tons maskin med klass 2215018.
Intern identifierare24INK030
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsmall Piteå kommun - Generell del