2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-system för inköp och beställning av tandtekniska tjänster
Beskrivning: IT-system och stöd för inköp och beställning av tandtekniska tjänster.
Intern identifierare: 25RS346
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1696404-0
Ytterligare klassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (2)
Intern identifierare: 1792802-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1) (2)
Intern identifierare: 1792804-2