696393-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tryckning och tillhörande tjänster – Presentkort
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresentkort
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av presentkort till anställda på Region Da larna, enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareRS 2025/1641
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000