696480-2023 - ResultatSverige-Sundsvall: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låssystem & låssmedstjänster
Referensnummer: UH-2023-145
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för att tillgodose Sundsvalls kommunkoncern, Timrå Kommun samt TimråBo med låssmedstjänster med tillhörande varor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen