696497-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Mediebyrå till Telge och Tom Tits
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebyrå till Telge och Tom Tits
Beskrivning: Mediebyrå till Telge och Tom Tits
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001