Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Genomförande av Oxunda vattensamverkans utredning av internbelastning
Referensnummer: KS/2023:443
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
upphandling av genomförande av Oxunda vattensamverkans utredning av internbelastning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 050 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 90700000 Miljötjänster, 90710000 Miljöledning, 90732920 Analys av mängden fosfatföroreningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen