2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltnings-, utvecklings- och driftleverantör för extern webbplats
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för drift, förvaltning och support av extern webb. Optioner kan tillkomma såsom konsulttjänster inom strategi, programmering etc.
Intern identifierare: 1661/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Förvaltning och utveckling, drift av extern webbplats
Intern identifierare: 1766688-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Drift, förvaltning och utveckling av extern webbplats
Intern identifierare: 1766689-1