See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av farligt avfall och sjukvårdsavfall
Beskrivning: Upphandling av omhändertagande av farligt avfall och sjukvårdsavfall.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103361:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall