See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grävlastare och grävlastare rail
Beskrivning: Vännäs Kommun, Liljaskolan har behov av 1 st grävlastare och 2 st grävlastare rail till fordonsutbildningen
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Grävlastare rail Maskin 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121938:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grävlastare rail Maskin 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121938:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Grävlastare (ej rail) Maskin 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121938:Lot:3