2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil röntgenutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av mobil röntgenutrustning till sjukhusen i Ljungby och Växjö.
Intern identifierare: 25RS973
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000