697248-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – Släckfordon till räddningstjänsten i Trelleborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSläckfordon till räddningstjänsten i Trelleborg
BeskrivningVälkommen med ert anbud!
Intern identifierareKS 2025/849
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000