2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljudssystem för hjärt- och kärlundersökningar ramavtal
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för successiva inköp av ultraljudsystem inklusive prober för hjärtundersökningar respektive ultraljudssystem för kärlundersökningar till avdelningar inom Region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2025-00113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Ramavtal ultraljud för hjärt- och kärlundersökningar
Intern identifierare: 1768716-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1768717-1