69746-2022 - ÄndringSverige-Partille: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster inom hemtjänsten
Referensnummer: 21/44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Partille kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud avseende Städtjänster inom hemtjänsten.