697535-2022 - ÄndringSverige-Norrköping: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel Louis De Geer
Referensnummer: KS 2021/0980
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlings- och inköpsenheten Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande leveranser av livsmedel för de kommunala bolagen Louis De Geer Konsert & Kongress AB och Norrköping Visualisering AB.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandling- och inköpsenheten Norrköpings  kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.