See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Uppdraget omfattar daglig städning och övriga tjänster så som diskning, påfyllning och underhåll av kaffeautomater. Tvätt av arbetskläder. Utöver det kan eventuella flytt-och extra städningar tillkomma. Lokalvården skall utföras enligt bifogade städinstruktioner
Intern identifierare: 24/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Städtjänster
Intern identifierare: 24/26-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 24/26-1