2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Oxelösunds kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar städtjänster i Oxelösund kommuns fastigheter och verksamheter
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101693:Lot:1