2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeriförmedlare Jönköpings Länstrafik
Beskrivning: Tryckeriförmedlare till Jönköpings Länstrafik. Tryckeriförmedlaren ska utföra uppdrag så som stripa bussar/tåg in- och utvändigt, montera dekaler, sätta upp affischer samt övriga tryckeritjänster.
Intern identifierare: RJL 2024/1723
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL