2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverkssegmentering
Beskrivning: Upphandling avseende hårdvara, licenser och underhållsavtal gällande Fortinet segmenteringslösning för Mimers fastighetsnät.
Intern identifierare: 202433
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32400000 Nät
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Nätverkssegmentering.
Intern identifierare: 1767391-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1767392-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1767393-2