697725-2025 - Resultat
Sverige – Byggkonsulttjänster – Tekniska konsulttjänster avseende bygg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster avseende bygg
BeskrivningGäller ramavtal för Tekniska konsulttjänster avseende bygg
Intern identifierare2025MKB-275
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000