697762-2023 - ÄndringSverige-Sundbyberg: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städning trapphus, tvättstugor och sopstationer Hallonbergen/Ör
Referensnummer: FV 2023-000075
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser städning av trapphus, tvättstugor och sopstationer i Hallonbergen/Ör.