697817-2024 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Ramavtal VVS-konsult
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal VVS-konsult
Beskrivning: Obligatorisk att besvara.
Intern identifierare: 24/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
Ytterligare klassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsföreskrifter och anbudsformulär