2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnation LSS Boenden Guldfisken 1 och Myrstacken 2
Beskrivning: Nyproduktion av två LSS-boenden i Trollhättan placerade på fastigheterna Guldfisken 1 (Huvuddel 1) och Myrstacken 2 (Huvuddel 2).
Intern identifierare: 24/47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000