698014-2025 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Ekonomisystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisystem
Beskrivning: Ekonomisystem i enlighet med förutsättningarna i FFU
Intern identifierare: 2024/166
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000