See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop sjuksköterskor sommar 2024 Lysekils kommun
Beskrivning: Vi söker 6 sjuksköterskor till hemsjukvården som kan arbeta dag / kväll / helg på rullande schema, 100%. Placering på ordinärt boende, säbo, korttid och LSS
Intern identifierare: Inköpsorder: 102040551
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bemanningstjänster
Beskrivning: Sommar sjuksköterska 2024
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avrop