2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) tankbil Räddningstjänsten
Beskrivning: En (1) tankbil till Räddningstjänsten Skellefteå
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144200 Beredskapsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116552:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144210 Brandfordon, 34144213 Brandbilar, 34144212 Brandbilar med vattentank