698284-2023 - ÄndringSverige-Tumba: Reparation och underhåll av maskiner
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städmaskiner inkl. service och underhåll
Referensnummer: KS/2023:00608
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal för service och underhåll av kommunens befintliga städmaskiner samt inköp av nya städmaskiner efter behov.