Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1227 LSS 9:8 bostad med särskild service för barn & ungdomar
Referensnummer: 21/131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
LSS 9:8 bostad med särskild service för barn & ungdomar
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85311200 Social omsorg för handikappade, 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen