698470-2023 - ÄndringSverige-Sävsjö: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonservice, reparationer och reservdelar
Referensnummer: 23/037
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar service, reparationer, reservdelar och enklare försäkringsskador för de fordon och släpvagnar kommunen äger.