2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhyrning av lokal för Fritidsgård Värnhemsområdet - Malmö stad
Beskrivning: Malmö kommun, Fritidsnämnden genomför upphandling av hyresavtal avseende Fritidsgård inklusive den byggentreprenad som hyresavtalet förutsätter.
Intern identifierare: SN-2025-392
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000