Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferenstjänster
Referensnummer: 2022-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konferenstjänster för 1 - 40 deltagare som omfattar konferenser under dagtid och konferenser med övernattning inkluderat helpension. Beställaren ämnar teckna avtal med flertalet leverantörer för att tillgodose en bra tillgänglighet för beställaren över ett brett geografiskt område.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen