698696-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Avrop sjuksköterskor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop sjuksköterskor
Beskrivning2 sjuksköterskor till särskilt boende/ ordinärt boende. Kunskap om den kommunala hälso och sjukvården är meriterande. God datavana är ett krav. Uppdraget är på 100%, dagtid, kvällstid, helg o storhelg
Intern identifierareInköpsorder: 102040552
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAvrop