698760-2023 - ÄndringSverige-Tanumshede: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA och vägkonsult- ramavtal
Referensnummer: UPPH.2023.514
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
AUA.12 Byggherrens och beställarens ombud
Sten-Anders Olsson, Förvaltningschef Tekniska förvaltningen
Epost: sten-anders.olsson@tanum.se
tel: 0525-18 000