2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss telefoni
Beskrivning: Chalmers genomför en extern remiss på delar av underlag för telefoni.
Intern identifierare: C 2025-0654
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster