698780-2025 - Resultat
Sverige – Motorfordon – En (1) lastbil treaxlig TK 210
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEn (1) lastbil treaxlig TK 210
BeskrivningEn (1) lastbil treaxlig till Samhällsbyggnad gator och parker
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115787:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34140000 Tyngre motorfordon, 34134100 Lastbilar med flak